У Винниківській міськраді відбулася важлива нарада

Сьогодні, 8 листопада, в приміщенні Винниківської міської ради відбулася зустріч влади та представників громади. Міський голова Винник Володимир Квурт, його заступник Богдан Шустер, секретар ради ВМР Ігор Жуковський, посадовці ВМР розповіли присутнім про виконану роботу за останній період і обговорили проблеми, які найбільше турбують громаду нашого міста. Громадськість і влада намагаються спільно вирішувати багато гострих

Сьогодні, 8 листопада, в приміщенні Винниківської міської ради відбулася зустріч влади та представників громади.

Міський голова Винник Володимир Квурт, його заступник Богдан Шустер, секретар ради ВМР Ігор Жуковський, посадовці ВМР розповіли присутнім про виконану роботу за останній період і обговорили проблеми, які найбільше турбують громаду нашого міста.

Громадськість і влада намагаються спільно вирішувати багато гострих проблем Винник.

Це й ремонт вулиці Галицької й, зокрема, тротуарів, транспортне питання, екологічний стан міста й його довкілля, будівництво каналізаційних мереж, кримінальна ситуація тощо.

Посадовець ВМР Роман Хім‘юк розповів присутнім про громадські проекти, які дозволять залучити у наше місто кошти для вирішення нагальних потреб (зараз за ці проекти громадяни мають нагоду  проголосувати). Два проекти стосуються СЗШ №29 і Школи єдиноборств для дітей і підлітків. Ще два проекти мають на меті реконструювати дитячі майданчики на вулицях Івасюка, 21 та Винній Горі.

Роман Хім‘юк закликав винниківчан активніше долучитися до голосування за ці проекти, які принесуть користь усім мешканцям Винник.

Також дуже турбує громаду Винник робота так званих гральних закладів, відсутність у місті повноцінного відділення поліції.

На нараді були присутні представники воїнів АТО, культурно-просвітницьких і комунальних закладів Винник, священики, громадські діячі, представник Личаківського відділу поліції міста Львова.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини