Працівники підрядної організації завершують у Винниках спорудження каналізаційної мережі на вулиці Сокола-Батька. Про це повідомили у Винниківській міській раді. «У ці дні будівельники завершують під‘єднання будинків до новоспорудженої каналізаційної мережі, – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Зараз залишилося виконати лише дві «врізки». Згадану роботу виконано коштом бюджету нашого міста».
Працівники підрядної організації завершують у Винниках спорудження каналізаційної мережі на вулиці Сокола-Батька.
Про це повідомили у Винниківській міській раді.
«У ці дні будівельники завершують під‘єднання будинків до новоспорудженої каналізаційної мережі, – розповів заступник міського голови Винник Богдан Шустер. – Зараз залишилося виконати лише дві «врізки». Згадану роботу виконано коштом бюджету нашого міста».












Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *