У Винниках зібралися юні дослідники з різних куточків України, щоб взяти участь у проекті «Еврика»

Сьогодні, 19 листопада, у Винниках розпочався ІІІ Всеукраїнський інтелектуальний конкурс «Еврика», що започаткований у 2016 році Винниківською санаторною школою-інтернатом і ГО «Школа мрій». Два роки поспіль на конкурс з’їжджалися найрозумніші діти з усієї держави, щоб продемонструвати свої досягнення в царині науки. Третій (цьогорічний) конкурс для півсотні старшокласників із Донеччини, Черкащини, Миколаївщини, Волині, Тернопільщини, Львова і

Сьогодні, 19 листопада, у Винниках розпочався ІІІ Всеукраїнський інтелектуальний конкурс «Еврика», що започаткований у 2016 році Винниківською санаторною школою-інтернатом і ГО «Школа мрій».

Два роки поспіль на конкурс з’їжджалися найрозумніші діти з усієї держави, щоб продемонструвати свої досягнення в царині науки.

Третій (цьогорічний) конкурс для півсотні старшокласників із Донеччини, Черкащини, Миколаївщини, Волині, Тернопільщини, Львова і Львівщини буде особливим.

«Якщо раніше діти представляли свої власні роботи, які оцінювало незалежне журі, то цього року ми ускладнили конкурс, – розповіла директор Винниківської санаторної школи-інтернату Лілія Свистович. – Адже школярам доведеться працювати в командах і створити нові креативні проекти. Зголосилися допомогти в проведенні інтелектуального конкурсу  наші партнери – Дім І.Франка, Львівський природничий музей, IT STEP University та Український католицький університет. Саме вони і стануть науковими майданчика для нових відкриттів».

Також Лілія Свистович додала ще більшого азарту учасникам, які приїхали у Винники, зазначивши, що, якщо проекти будуть вдалими, то організатори знайдуть меценатів, щоб їх втілити в життя.

Учасників об’єднали в три команди, які працюватимуть над реалізацією проектів «Музей догори дригом», «Макет смарт-класу», «Право на місто».

А у перший день «Еврики» юних інтелектуалів привітала керівник відділу Винниківської міської ради Зоряна Корчовська, гостинні господарі – Винниківська санаторна школа-інтернат – подарували присутнім невеличкий вітальний концерт, показали фотопрезентацію про історію конкурсу.

Учасники отримали «яблука Ньютона» для натхнення, взяли участь у майстер-класі, під час якого виготовляли декоративні підкови, які подарують один одому у підсумковий день інтелектуальних навчань.

Проектні роботи команди представлять 22 листопада 2018 року.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини