Ансамбль «Карамель» додав у свій танцювальний актив ще два перших місця

Першого грудня в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, що на Погулянці,  відбувся Всеукраїнський фестиваль «Барви дитинства – 2018» з метою виявлення талановитих дітей України, зокрема за напрямом сучасної хореографії. Винники представили дві молодші групи зразкового ансамблю сучасного танцю Будинку дитячої та юнацької творчості «Карамель». За інформацією керівника колективу Христини Мелимук, діти повернулися з двома

Першого грудня в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, що на Погулянці,  відбувся Всеукраїнський фестиваль «Барви дитинства – 2018» з метою виявлення талановитих дітей України, зокрема за напрямом сучасної хореографії.

Винники представили дві молодші групи зразкового ансамблю сучасного танцю Будинку дитячої та юнацької творчості «Карамель».

За інформацією керівника колективу Христини Мелимук, діти повернулися з двома першими преміями. Перемогу отримали за танець «Барбі і Кен» (категорія бейбі). Композиція «Веселі тролі» (категорія 7-9 років), незважаючи на велику конкуренцію в цій конкурсній групі, також виборола  І місце.

Учасники «Карамелі» вкотре вразили суддів своїми постановками, технікою виконання та костюмами.

Крім грамот, «карамельок» нагородили медалями та повітряними кульками, сертифікатом для участі у наступному конкурсі.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини