У дитячій бібліотеці відбувся тренінг із протидії торгівлі людьми

У дитячій бібліотеці відбувся тренінг із протидії торгівлі людьми

Другого грудня у світі відзначають Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Метою цього Дня є викорінення таких сучасних форм рабства як торгівля людьми, сексуальна експлуатація, найгірші форми дитячої праці, шлюби з примусу, продаж наречених, передача у спадщину вдів і насильницьке вербування дітей для їх використання у збройних конфліктах. На сьогоднішній день в світі 21 мільйонів

Другого грудня у світі відзначають Міжнародний день боротьби за скасування рабства. Метою цього Дня є викорінення таких сучасних форм рабства як торгівля людьми, сексуальна експлуатація, найгірші форми дитячої праці, шлюби з примусу, продаж наречених, передача у спадщину вдів і насильницьке вербування дітей для їх використання у збройних конфліктах. На сьогоднішній день в світі 21 мільйонів жінок, чоловіків і дітей живуть в рабстві.

Про це зі старшокласниками СЗШ № 47 розмовляли координатор торгівлі людьми Центру «Жіночі перспективи», психолог Олена Кальбус і юрист «Жіночих перспектив» Надія Костіні.

«Тренінг був ефективний, бо підліткам було цікаво, – розповіла завідувач бібліотеки для дітей Олександра Толоченко. – Трапляються випадки, коли дівчатка починають шукати «легкого хліба», не підозрюючи про небезпеки, на які можна наразитися. Тому ми ініціювали зустріч із фахівцями, які доступно та переконливо розповіли про проблему та порадили, як себе убезпечити, зберегти  здоров’я, свободу і життя».

Під час тренінгу діти промоделювали деякі соціативні ситуації, переглянули комікси про торгівлю людьми, працювали в групах.

«Ми обговорювали не тільки самі ситуації, відображені в коміксах, але й дуже важливі для молоді теми – власної безпеки, особистої гідності та громадянської позиції. Дівчата активно брали участь в дискусії та зробили тренувальний дзвінок на національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми і консультування трудових мігрантів – 527. Отримали розгорнуту відповідь на запитання щодо легального працевлаштування за кордоном і ролі посередницьких структур для організації навчання за кордоном», – резюмувала Олена Кальбус.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини