У Винниках уперше організували День пряника

У Винниках уперше організували День пряника

Справжнє свято для дітей – День пряника у Винниках – організували Творча студія «Гранат» і Художня кондитерська майстерня «Le Plaisir». Учора, 2 грудня, у святкуванні Дня пряника взяли участь понад двадцять маленьких винниківчан. Кожного з них навчили техніки розмальовування пряникових будиночків. Для цього використовували кольорову цукрову поливу для кондитерських виробів. Діти не тільки вчилися розмальовувати

Справжнє свято для дітей – День пряника у Винниках – організували Творча студія «Гранат» і Художня кондитерська майстерня «Le Plaisir».

Учора, 2 грудня, у святкуванні Дня пряника взяли участь понад двадцять маленьких винниківчан.

Кожного з них навчили техніки розмальовування пряникових будиночків. Для цього використовували кольорову цукрову поливу для кондитерських виробів.

Діти не тільки вчилися розмальовувати пряникові будиночки, які з гордістю понесли додому, а й спробували, які вони на смак.

Але День пряника не обмежили тільки «їстівною» складовою. Юні винниківчани, крім цього, малювали картини акрилом на зимову тематику.

«Ми раді, що зголосилося стільки охочих взяти участь у майстер-класі з розмальовування пряників, – каже керівник Творчої студії «Гранат» Вікторія Гранкіна. – Дітям дуже сподобалося таке мистецьке дозвілля – День пряника. Важливою особливістю пряників, які на теренах Київської Русі називали «медовим хлібом»,  була і залишається здатність до вживання як в свіжому, так і в черствому вигляді. Тому діти зможуть довго насолоджуватися своїми мистецькими пряниками, які розмалювали власноруч».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини