У Винниках започатковують новорічний Форум творчих можливостей (Анонс)

У Винниках започатковують новорічний Форум творчих можливостей (Анонс)

Форум творчих можливостей проведуть 15-16 грудня. На мистецькому заході представлять студії та гуртки, які допомагають розкрити таланти дітей і дорослих. За інформацією організаторів, 15 грудня буде День майстер-класів у дорослій бібліотеці для дітей віком від півтора року – заняття за системою Монтессорі, музичні та художні майстер-класи (попередній запис за телефоном: 097-65-27-352). 16 грудня вже в

Форум творчих можливостей проведуть 15-16 грудня. На мистецькому заході представлять студії та гуртки, які допомагають розкрити таланти дітей і дорослих.

За інформацією організаторів, 15 грудня буде День майстер-класів у дорослій бібліотеці для дітей віком від півтора року – заняття за системою Монтессорі, музичні та художні майстер-класи (попередній запис за телефоном: 097-65-27-352).

16 грудня вже в Ораторії св. Боско творчі студії міста Винники будуть ділитися досвідом і анонсами нових подій. Окремо ми готуємо стенд 18+.  Хочемо , щоб дорослі також знаходили час на творчий розвиток. Крім презентацій, творчі студії готують новорічні подарунки, якими будуть сертифікати зі знижками на навчання. Їх розіграш відбудеться також 16 грудня. Участь у розіграші зможуть взяти всі діти, які прийдуть на Форум творчих можливостей.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини