Крадуть квіти, які приносять до фігури Матері Божої

Крадуть квіти, які приносять до фігури Матері Божої

У Винниках стало доброю традицією класти квіти до фігури Божої Матері, що знаходиться на розі вулиць Галицької та Шевченка. У період весіль туди несуть гарні букети молодята, протягом року – чи літо, чи зима – не забувають поставити квіти, запалити лампадки винниківчани, які шанують Богородицю. Але, незважаючи, що знаходиться вона в центрі Винник, стала об’єктом

У Винниках стало доброю традицією класти квіти до фігури Божої Матері, що знаходиться на розі вулиць Галицької та Шевченка. У період весіль туди несуть гарні букети молодята, протягом року – чи літо, чи зима – не забувають поставити квіти, запалити лампадки винниківчани, які шанують Богородицю. Але, незважаючи, що знаходиться вона в центрі Винник, стала об’єктом для наживи.

«Бувало, що йшла до «Рукавички» – квіти ще були, – розповідає місцева мешканка, – а коли поверталася, – букети вже хтось вкрав. І це не один раз. І живі, і штучні квіти забирають від Божої Матері невідомі люди, мабуть, з метою наживи. Крадуть і гріха не бояться».

І такі випадки не рідкість. Працівниця одного з квіткових магазинів повідомила, що до неї підходив чоловік напідпитку і пропонував купити шикарний «свіжий» букет. Почувши відмову, швидко втік.

«Але хтось та й купить, – пояснює жінка. – Гарні букети – дорогі, а він хотів його продати практично за копійки».

Бачите таке? Зупиняйте злодіїв, повідомляйте в поліцію. Такі вчинки виправдати неможливо.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини