Протягом листопада у Винниках зареєстровано 34 випадки кору

Протягом листопада у Винниках зареєстровано 34 випадки кору

Ситуація із захворюванням на кір продовжує залишатися напруженою. Протягом листопада у Винниках зафіксовано 34 випадки кору. 20 людей з 34 були госпіталізовані через важкий перебіг хвороби. «Серед винникічан, які до нас звернулися з кором, – люди усіх вікових категорій – від 8 місяців до 61 року, – розповіла завідувач 2-го поліклінічного відділення 6-ї міської клінічної

Ситуація із захворюванням на кір продовжує залишатися напруженою. Протягом листопада у Винниках зафіксовано 34 випадки кору. 20 людей з 34 були госпіталізовані через важкий перебіг хвороби.

«Серед винникічан, які до нас звернулися з кором, – люди усіх вікових категорій – від 8 місяців до 61 року, – розповіла завідувач 2-го поліклінічного відділення 6-ї міської клінічної поліклініки Львова Надія Жигало. – Єдиний захист від небезпечного заразного вірусного захворювання – щеплення. І хоча ми про це постійно нагадуємо, кількість людей, які б дослухалися до медиків і звернулися за вакцинацією, не збільшується. Поліклініка забезпечена якісною вакциною. Тому просимо винниківчан не нехтувати своїм здоров’ям, а робити щеплення від кору».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини