Сьогодні, 6 грудня, на вулиці Галицькій у Винниках іномарка збила 58-річну мешканку Винник. За кермом легковика перебував мешканець міста Перемишляни. Дорожньо-транспортна пригода трапилася о 17:15, коли на вулиці вже настали сутінки. Пенсіонерку госпіталізували в одну з лікарень міста Львова. На місці надзвичайної події зараз працюють правоохоронці, які з‘ясовують усі обставини ДТП. Правоохоронці закликають водіїв і
Сьогодні, 6 грудня, на вулиці Галицькій у Винниках іномарка збила 58-річну мешканку Винник.
За кермом легковика перебував мешканець міста Перемишляни.
Дорожньо-транспортна пригода трапилася о 17:15, коли на вулиці вже настали сутінки.
Пенсіонерку госпіталізували в одну з лікарень міста Львова.
На місці надзвичайної події зараз працюють правоохоронці, які з‘ясовують усі обставини ДТП.
Правоохоронці закликають водіїв і пішоходів дотримуватися правил дорожнього руху.
1 comment











1 Comment
мешканка
08.12.2018, 14:57Обов’язково потрібен світлофор.Особливо на перехрестях.
REPLY