У Винниках відбулася «бюджетна» сесія міської ради

Сьогодні, 6 грудня, відбулася сесія Винниківської міської ради (друге пленарне засідання 13 сесії ВМР). Свої депутатські запити та звернення озвучили Ю. Богоніс (про стан дорожнього полотна вул.Кривої), В. Спірняк (про стан каналізаційних колекторів на вул.Кільцевій), С. Маркевич оголосила подяку  керівництву  Винник від мешканців вулиць Керницького та Коперника за виконання там господарських робіт, Ю. Шивала про

Сьогодні, 6 грудня, відбулася сесія Винниківської міської ради (друге пленарне засідання 13 сесії ВМР).

Свої депутатські запити та звернення озвучили Ю. Богоніс (про стан дорожнього полотна вул.Кривої), В. Спірняк (про стан каналізаційних колекторів на вул.Кільцевій), С. Маркевич оголосила подяку  керівництву  Винник від мешканців вулиць Керницького та Коперника за виконання там господарських робіт, Ю. Шивала про каналізування вул. Піддубного, Т. Дмитерко про необхідність ремонту даху житлового комунального будинку на вул. Шевченка.

А головним питанням сьогоднішньої сесії було затвердження бюджету міста Винники на 2019 рік, що депутати й зробили своїм голосуванням.

Винниківські депутати також затвердили зміни в бюджет Винник 2018 року, надали згоду на отримання міжбюджетного трансферу (субвенції) на 2018 рік.

Підтримали депутати питання про передачу в безоплатне користування другому поліклінічному відділенню Комунального некомерційного підприємства шостої міської поліклініки необхідного обладнання.

На сесії було розглянуто багато інших питань, які стосуються життєдіяльності  Винник і його мешканців.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини