У Винниках обговорили тему безпеки мешканців

У Винниках обговорили тему безпеки мешканців

Сьогодні, 12 грудня, у Винниківській міській раді відбулася зустріч керівництва міста, правоохоронців, представників навчальних закладів із членами консультативної місії ЄС із реформування сектору цивільної безпеки. Представники місії Адам Містрам (Швеція) і Едван Тунен (Нідерланди) розповіли присутнім про своє бачення забезпечення правопорядку й безпеки людей. «Головною темою нашої розмови була безпека мешканців Винник, – зауважив міський

Сьогодні, 12 грудня, у Винниківській міській раді відбулася зустріч керівництва міста, правоохоронців, представників навчальних закладів із членами консультативної місії ЄС із реформування сектору цивільної безпеки.

Представники місії Адам Містрам (Швеція) і Едван Тунен (Нідерланди) розповіли присутнім про своє бачення забезпечення правопорядку й безпеки людей.

«Головною темою нашої розмови була безпека мешканців Винник, – зауважив міський голова Винник Володимир Квурт. – У нас у місті  дуже багато проблем. І однією з них є відсутність відділення поліції. Також багато клопоту маємо з роботою у Винниках гральних закладів. Функціонування цих закладів у нашому місті становить велику загрозу для багатьох винниківчан. І те, що правоохоронці не мають достатньо повноважень, щоб захистити людей від їхньої діяльності, може стати причиною ще більших проблем».

Також своє бачення шляхів покращення стану безпеки у місті висловили секретар ради ВМР Ігор Жуковський, начальник ВП Личаківського району міста Львова Роман Макогон, педагоги Лілія Свистович, Уляна Стефанишин, Ореста Стасів, Оксана Трач, представники воїнів АТО та  інші.

Наступна зустріч із представниками згаданої місії відбудеться на початку наступного року.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини