Конкурс талантів: учні Винниківської школи-інтернату танцювали, співали, малювали разом із вчителями (Фото)

У Винниківській санаторній школі-інтернаті відбувся конкурс «Школа має талант» за новим форматом. Цього року на сцену виходили не тільки учні – разом із талановитими дітьми виступали вчителі, які мають такі самі мистецькі уподобання. Голову журі обирали по-особливому. Кожен претендент мусив зняти чобіт. Їх по черзі переставляли через зал до столу журі. У результаті такого незвичного

У Винниківській санаторній школі-інтернаті відбувся конкурс «Школа має талант» за новим форматом. Цього року на сцену виходили не тільки учні – разом із талановитими дітьми виступали вчителі, які мають такі самі мистецькі уподобання.

Голову журі обирали по-особливому. Кожен претендент мусив зняти чобіт. Їх по черзі переставляли через зал до столу журі. У результаті такого незвичного й веселого жеребкування головою журі обрали керівника відділу гуманітарної політики Винниківської міської ради Зоряну Корчовську. У журі конкурсу працювали солістки гурту «Крайня хата» Любов Фітьо та Іванка Ткачик, вчитель-логопед Олександра Василів, голова винниківського осередку «Союзу українок» Стефанія Гілета.

Конкурс розпочали піснею «Тільки у Львові». А далі ведучі – Тамара Літовченко і Роман Волоський запросили присутніх у подорож львівським трамвайчиком, зупинками якого були творчі атракції.

Кожен виступ був своєрідним відкриттям, бо, якщо в школі добре відомо, в яких гуртках займаються учні, то виходи на сцену вчителів були непередбачуваними, а одночасно – додавали інформації про педагогів як творчих особистостей.

Підтримала ідею виступів із дітьми директор школи-інтернату Лілія Свистович. Вона взяла участь у конкурсі разом із семикласником Олегом Пікою в художньому жанрі. Спочатку Лілія Євгенівна намалювала картину «Туга за дитинством», а Олег – кульбабу. Потім вони помінялися місцями й домалювали малюнки один одного, підкреслюючи, що кожен із нас може розмалювати світ іншого.

Вражали членів журі малюнками маленький Олег Ковальський і вчитель Леся Щирба.

Олександр Дорош читав поезію разом із старшою колегою Олександрою Василів.

Чоловіче кулінарне тріо у складі Михайла Данька та учнів Назара Галиці,  Максима Козака «чаклувало» над салатом «Гніздо глухаря».

У вокальному жанрі виступили Христина Сенчишин з юною співачкою Тамарою Літовченко, Інна Антонова – з Владиславом Пригодою, Леся Феберська – з Василем Савчаком, Наталя Михашула – з Аннетою Полевик і Діаною Шпіцер, Юля Кравчик – з Анастасією Дмитришин і Яриною Тарновецькою. Вокальними колективами представляли пісні Любов Ярема, Софія Патицька, Надія Фігура та учні 4-А класу, педагог Оксана Семеновських і гурт «Коліжанки».

Гру на музичних інструментах показали Вікторія та Микита Граффи. Поділилися навичками та ідеями, як можна зробити ялинку без шкоди для довкілля Любов Сидорчук і маленькі помічниці Вікторія Корсак та Олівія Брилінська.

Але найбільше вигуків «браво» та щедрих оплесків прозвучало для тих, хто обрав номінацію «Танець»: вчителька Юля Бондарчук і учень Олександр Дребот, вчителька Галина Коваль і юні Наталя Поривай і Анастасія Гуменна, а також Мар’яна Зеленська, Андрій Корсун, 8-Б і гурток «Юні зірки», який виконали фінальний танець у стилі диско.

Цей запальний танець та феєрверки байдужих у залі не залишили. Журі відзначило усіх конкурсантів, бо кожен виступ був цікавим, сонячним і гарно підготовленим.

«Коли ми задумували цей конкурс, то міркували над тим, чи він вдасться, – сказала Лілія Свистович. – Ми знали, що наші діти талановиті, але не підозрювали, що настільки. Надзвичайно приємно, що до участі зголосилося так багато учнів і педагогів. Нам є ким гордитися і пишатися».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини