Винниківські діти тішаться незвичній ялинці та симпатичним сніговикам-вартовим

Винниківські діти тішаться незвичній ялинці та симпатичним сніговикам-вартовим

Сьогодні, 18 грудня, біля дитячої бібліотеки встановили та вбрали ялинку, яку подарувала місту просвітянка Стефанія Богуш. Прикрасили ялинку креативними іграшками завдяки спільному проекту Винниківської міської ради і Винниківської санаторної школи-інтернату. «Ми запропонували прикрасити ялинку виробами дітей і нашу ідею радо підтримали в школі-інтернаті, – розповіла керівник відділу гуманітарної політики Винниківської міської ради Зоряна Корчовська. –

Сьогодні, 18 грудня, біля дитячої бібліотеки встановили та вбрали ялинку, яку подарувала місту просвітянка Стефанія Богуш. Прикрасили ялинку креативними іграшками завдяки спільному проекту Винниківської міської ради і Винниківської санаторної школи-інтернату.

«Ми запропонували прикрасити ялинку виробами дітей і нашу ідею радо підтримали в школі-інтернаті, – розповіла керівник відділу гуманітарної політики Винниківської міської ради Зоряна Корчовська. – Іграшки шили з тканини та синтепону, вирізали з дерева з вихователем Мирославою Чинило. До такої цікавої творчої роботи приєдналися всі школярі – від першого до випускного класів і педагоги».

«Наші іграшки виглядають чудово, – коментує учениця школи-інтернату Софія Владика. – Ми пошити дзвіночки, сніговичків, сердечка,  рукавички з тканини, якою забезпечила Винниківська міська рада. Самостійно викроювали за шаблоном деталі майбутніх іграшок, наповнювали їх синтепоном. Багато прикрас вирізали з дерева. Наші учні не забули, що 2019 – рік свині, тому на ялинці «живуть» і ці домашні тваринки. Отримали від створення іграшок чимало задоволення, а тепер ще більше тішимося, коли побачили, як вигладає ялинка з нашими прикрасами».

Результат, справді, милує око. А «вартові» дитячої ялинки вже стали улюбленцями місцевої малечі, бо діти охоче фотографуються біля симпатичних героїв зими. Сніговиків також виготовили учні школи-інтернату, використавши звичайні пластикові стаканчики.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини