Сьогодні, 27 грудня, на сесії Винниківської міської ради відбулася приємна подія – передача громаді Винник Вифлеємського вогню. Святиню винниківчанам передали пластуни Винниківської станиці. Міський голова Винник щиро подякував пластунам за безцінний дар. «Я щиро дякую нашій молоді з «Пласту», – мовить Володимир Квурт. – Нехай цей вогонь зігріє наші серця, наші душі. Нехай у наше
Сьогодні, 27 грудня, на сесії Винниківської міської ради відбулася приємна подія – передача громаді Винник Вифлеємського вогню.
Святиню винниківчанам передали пластуни Винниківської станиці.
Міський голова Винник щиро подякував пластунам за безцінний дар.
«Я щиро дякую нашій молоді з «Пласту», – мовить Володимир Квурт. – Нехай цей вогонь зігріє наші серця, наші душі. Нехай у наше місто його тепло принесе мир, злагоду, добробут і процвітання».











Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *