Громаді Винник передали Вифлеємський вогонь

Сьогодні, 27 грудня, на сесії Винниківської міської ради відбулася приємна подія – передача громаді Винник Вифлеємського вогню. Святиню винниківчанам передали пластуни Винниківської станиці. Міський голова Винник щиро подякував пластунам за безцінний дар. «Я щиро дякую нашій молоді з «Пласту», – мовить Володимир Квурт. – Нехай цей вогонь зігріє наші серця, наші душі. Нехай у наше

Сьогодні, 27 грудня, на сесії Винниківської міської ради відбулася приємна подія – передача громаді Винник Вифлеємського вогню.

Святиню винниківчанам передали пластуни Винниківської станиці.

Міський голова Винник щиро подякував пластунам за безцінний дар.

«Я щиро дякую нашій молоді з «Пласту», – мовить Володимир Квурт. – Нехай цей вогонь зігріє наші серця, наші душі. Нехай у наше місто його тепло принесе мир, злагоду, добробут і процвітання».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини