Сьогодні, 30 грудня, свій останній футбольний поєдинок у цьому році провів винниківський клуб «Жупан». На стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках гравці ФК «Жупан» розгромили футболістів із Ванютичів, що на Старосамбірщині. Не дивлячись на те, що гра тренувальна, на полі була жорстка боротьба. У першому таймі і господарі, і гості мали багато можливостей, щоб відкрити
Сьогодні, 30 грудня, свій останній футбольний поєдинок у цьому році провів винниківський клуб «Жупан».
На стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках гравці ФК «Жупан» розгромили футболістів із Ванютичів, що на Старосамбірщині.
Не дивлячись на те, що гра тренувальна, на полі була жорстка боротьба. У першому таймі і господарі, і гості мали багато можливостей, щоб відкрити рахунок. У винниківчан це мали змогу зробити Новак, Дмитрух і Дідик.
Але в першому таймі глядачі голів так і не дочекалися.
У другій половині поєдинку господарі вражали ворота гостей аж сім разів.
І першим це зробив Мех, який технічно проштовхнув м‘яча поруч із воротарем суперників – 1:0. Згодом цей гравець удруге вразив ворота. Далі забивали Шкраба (два голи), двічі Дідик і Леган.
Отож, ФК «Жупан» переміг із рахунком – 7:0.
У складі винниківської команди на полі в цьому поєдинку виходили: Хамуляк, Вергун, Дмитрух, Петрів, Дадак, Стефанишин, Дідик, Новак, Чепіль, Філь, Шкраба, Леган, Іваник, Дорош, Мех, Володимир Пігура.
Винниківських футболістів підтримав і заступник міського голови Винник Богдан Шустер, який також був на цій грі.
У цьому році ФК «Жупан» здобув бронзові нагороди чемпіонату Пустомитівського району.











Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *