У Винниках відбувся турнір із настільного тенісу

Сьогодні, 30 грудня, в приміщенні спортзалу ораторії святого Боско у Винниках, відбувся дитячий турнір  із настільного тенісу «Різдвяна зірка». Організатором змагань виступив БДЮТ міста Винники (директор Ольга Соколик, тренер, майстер спорту з настільного тенісу Ігор Яросевич). За перемогу в двох вікових категоріях змагалося 28 юних тенісистів із Винник і Львова. У молодшій групі першим став

Сьогодні, 30 грудня, в приміщенні спортзалу ораторії святого Боско у Винниках, відбувся дитячий турнір  із настільного тенісу «Різдвяна зірка».

Організатором змагань виступив БДЮТ міста Винники (директор Ольга Соколик, тренер, майстер спорту з настільного тенісу Ігор Яросевич).

За перемогу в двох вікових категоріях змагалося 28 юних тенісистів із Винник і Львова.

У молодшій групі першим став львів‘янин Василь Вархоляк, другим виявився Владислав Погребняк (Винники), бронзу виборов Юрій Циханчук (Львів).

У старшій віковій категорії перше місце здобув Ігор Олешко (Винники), другим став Владислав Шеремета (Львів) і третім виявися Святослав Балицький (Винники).

Усіх призерів було нагороджено медалями й грамотами. А переможці отримали ще й дуже гарні кубки.

Медалі й кубки для змагань надала Винниківська міська рада. Подарунки для юних тенісистів також надала й фірма «Галка».

Усіх учасників турніру привітав настоятель ораторії – отець Андрій.

Також щирими словами привітав юних спортсменів заступник міського голови Винник Богдан Шустер, який і нагороджував переможців турніру.

Змагання відбулися на високому організаційному рівні.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини