Сьогодні, 30 грудня, в приміщенні спортзалу ораторії святого Боско у Винниках, відбувся дитячий турнір із настільного тенісу «Різдвяна зірка». Організатором змагань виступив БДЮТ міста Винники (директор Ольга Соколик, тренер, майстер спорту з настільного тенісу Ігор Яросевич). За перемогу в двох вікових категоріях змагалося 28 юних тенісистів із Винник і Львова. У молодшій групі першим став
Сьогодні, 30 грудня, в приміщенні спортзалу ораторії святого Боско у Винниках, відбувся дитячий турнір із настільного тенісу «Різдвяна зірка».
Організатором змагань виступив БДЮТ міста Винники (директор Ольга Соколик, тренер, майстер спорту з настільного тенісу Ігор Яросевич).
За перемогу в двох вікових категоріях змагалося 28 юних тенісистів із Винник і Львова.
У молодшій групі першим став львів‘янин Василь Вархоляк, другим виявився Владислав Погребняк (Винники), бронзу виборов Юрій Циханчук (Львів).
У старшій віковій категорії перше місце здобув Ігор Олешко (Винники), другим став Владислав Шеремета (Львів) і третім виявися Святослав Балицький (Винники).
Усіх призерів було нагороджено медалями й грамотами. А переможці отримали ще й дуже гарні кубки.
Медалі й кубки для змагань надала Винниківська міська рада. Подарунки для юних тенісистів також надала й фірма «Галка».
Усіх учасників турніру привітав настоятель ораторії – отець Андрій.
Також щирими словами привітав юних спортсменів заступник міського голови Винник Богдан Шустер, який і нагороджував переможців турніру.
Змагання відбулися на високому організаційному рівні.











Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *