У Винниках – виставка-продаж натурального хутра

У Винниках – виставка-продаж натурального хутра

Сьогодні, 4 січня, на ринку ПП «Матвол» у  магазині 7 ж розпочала роботу виставка-продаж  натурального хутра від виробника, що триватиме до 18 січня. На виставці представлені легкі, м’якенькі та теплі, ідеального крою вироби на будь-який смак. Винниківчанам пропонують великий вибір Тисменицької спілки кушнірів, що знаходиться в м. Тисмениця Івано-Франківської області, створюючи неперевершені хутрові колекції. «Ми

Сьогодні, 4 січня, на ринку ПП «Матвол» у  магазині 7 ж розпочала роботу виставка-продаж  натурального хутра від виробника, що триватиме до 18 січня. На виставці представлені легкі, м’якенькі та теплі, ідеального крою вироби на будь-який смак.

Винниківчанам пропонують великий вибір Тисменицької спілки кушнірів, що знаходиться в м. Тисмениця Івано-Франківської області, створюючи неперевершені хутрові колекції.

«Ми не вперше у Винниках і нашими виробами люди задоволені,  – розповіла менеджер Віра. – Пропонуємо увазі споживачів елегантні й вишукані моделі, виконані з якісних шкурок. На виставці представлені модні сучасні та класичні хутрові шубки з мутона, бобрика,  лисиці, нутрії, кози в комбінації з мутоном. Якість гарантуємо. Шубки вітчизняного виробника тішитимуть вас протягом багатьох років теплом, красою, неповторністю».

На правах реклами

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини