Ситуація з кором у Винниках: як почався рік

Ситуація з кором у Винниках: як почався рік

Від початку року практично щодень реєструють нові випадки кору. За грудень 2018 року зафіксовано вісім осіб, які захворіли на кір. Більшість із них – це діти. Про це повідомила завідувач винниківського поліклінічного відділення Надія Жигало. Також протягом грудня до медиків звернулися по двоє людей із вітрянкою та кашлюком. «Специфічного лікування від кору немає, – розповіла

Від початку року практично щодень реєструють нові випадки кору. За грудень 2018 року зафіксовано вісім осіб, які захворіли на кір. Більшість із них – це діти.

Про це повідомила завідувач винниківського поліклінічного відділення Надія Жигало.

Також протягом грудня до медиків звернулися по двоє людей із вітрянкою та кашлюком.

«Специфічного лікування від кору немає, – розповіла Надія Жигало. – Єдиний спосіб запобігти ускладненням і смерті від кору – це вакцинація. Діти й дорослі, які не отримали профілактичне щеплення, перебувають у зоні ризику. Щепитися ніколи не пізно. Про своє здоров’я потрібно дбати».

Нагадаємо, в лютому на Львівщині мають розпочати кампанію щодо збільшення рівня вакцинації від кору серед дітей шкільного віку. За інформацією департаменту охорони здоров’я ЛОДА, в межах проекту планується провести імунізацію понад 20 тисяч школярів Львова та області.

Відповідно до наказу МОЗ, невакцинованих дітей не допускатимуть до навчання у школах і дитячих садочках.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини