У школах Винник ввели посади охоронників

У школах Винник ввели посади охоронників

У школах Львова, зокрема і Винник із першого січня цього року до штатних розписів ввели посади охоронників. Таке рішення прийняв виконком Львівської міської ради третього грудня 2018 року. Тобто, з 1 січня 2019 року охорона в школах під час освітнього процесу забезпечуватиметься за рахунок міського бюджету Львова. «Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

У школах Львова, зокрема і Винник із першого січня цього року до штатних розписів ввели посади охоронників. Таке рішення прийняв виконком Львівської міської ради третього грудня 2018 року. Тобто, з 1 січня 2019 року охорона в школах під час освітнього процесу забезпечуватиметься за рахунок міського бюджету Львова.

«Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою організації охорони приміщень під час навчально-виховного процесу в закладах загальної середньої освіти м. Львова виконавчий комітет вирішив дозволити управлінню освіти департаменту гуманітарної політики вводити додатково з 1 січня 2019 року до штатних розписів закладів загальної середньої освіти м. Львова посаду охоронника у кількості 1,5 штатної одиниці на один пост закладу загальної середньої освіти. Видатки на утримання зазначених посад проводити в межах видатків, передбачених на галузь «Освіта», – зазначено в рішенні виконкому.

Цю інформацію нам підтвердили керівники середніх загальноосвітніх закладів, що розташовані у Винниках, наголошуючи на важливості такого рішення, що сприятиме безпеці школярів під час навчання.

Нагадаємо, що з цього навчального року низку середніх загальноосвітніх шкіл розпочали охороняти працівники ЛКП «Муніципальна варта».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини