У Винниках відзначили свято Маланки

Сьогодні, 13 січня, винниківчани зустрічають Старий новий рік – свято Василя та Маланки. У Народному домі Винник відбувся великий святковий концерт. Цього вечора лунали колядки у виконанні ансамблю «Винниківчани», вертепу Народного дому Винник, колективу Святовоскресенського храму під керівництвом отця Любомира. Запальний український танець «Козачок» виконав ансамбль народного танцю «Прикарпаття» (художній керівник Марк Гарц). Чудові святкові

Сьогодні, 13 січня, винниківчани зустрічають Старий новий рік – свято Василя та Маланки.

У Народному домі Винник відбувся великий святковий концерт.

Цього вечора лунали колядки у виконанні ансамблю «Винниківчани», вертепу Народного дому Винник, колективу Святовоскресенського храму під керівництвом отця Любомира.

Запальний український танець «Козачок» виконав ансамбль народного танцю «Прикарпаття» (художній керівник Марк Гарц).

Чудові святкові твори також прозвучали у виконанні Марти Яреми, Катрусі Підлісної, Данки Горін, Вероніки Козловської, а також прекрасно виконала пісню «Новий рік» Софія Любуська.

Громаду Винник зі святом також привітав заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

«Сердечно дякую всім учасникам цього концерту за чудові виступи та радість, яку вони подарували всім нам, – мовить Богдан Шустер. – Також бажаю нашій рідній Україні в Новому році перемоги й такого довгоочікуваного миру».

Щирі слова вітань і побажань громаді Винник і всім українцям прозвучали з вуст  від почесного голови Винниківської «Просвіти» Євгенії Бульбі.

Організатором свята виступив Народний дім Винник (директор Наталія Вінярська).

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини