19 січня об 11.00, за традицією, відбудеться освячення води отцями місцевих церков. Після цього винниківчан і усіх бажаючих запрошують пірнути в ополонку. Про це повідомили у Винниківській міській раді. Йорданське святкування відбудеться у Винниках – ставок на вулиці Шевченка.
19 січня об 11.00, за традицією, відбудеться освячення води отцями місцевих церков. Після цього винниківчан і усіх бажаючих запрошують пірнути в ополонку.
Про це повідомили у Винниківській міській раді.
Йорданське святкування відбудеться у Винниках – ставок на вулиці Шевченка.













Залишити коментар
Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *