19 січня – у Винниках Йорданське святкування

19 січня – у Винниках Йорданське святкування

19 січня об 11.00, за традицією, відбудеться освячення води отцями місцевих церков. Після цього винниківчан і усіх бажаючих запрошують пірнути в ополонку. Про це повідомили у Винниківській міській раді. Йорданське святкування відбудеться у Винниках – ставок на вулиці Шевченка.

19 січня об 11.00, за традицією, відбудеться освячення води отцями місцевих церков. Після цього винниківчан і усіх бажаючих запрошують пірнути в ополонку.

Про це повідомили у Винниківській міській раді.

Йорданське святкування відбудеться у Винниках – ставок на вулиці Шевченка.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини