Олег ПАРТИКА: «На обслуговування автобусного маршруту № 36 оголосимо повторний конкурс»

Олег ПАРТИКА: «На обслуговування автобусного маршруту № 36 оголосимо повторний конкурс»

Упродовж багатьох днів на маршруті №36, який мешканці Винник влучно називають «автобусом-примарою», не курсує жодна маршрутка. Хоча їх і було не більше одної або ж двох, але для пасажирів це був дуже зручний маршрут. Тому журналісти «Винниківського Вісника» поцікавилися у в.о. керівника департаменту транспорту та зв‘язку Львівської міської ради Олега Партики про «долю» цього вкрай

Упродовж багатьох днів на маршруті №36, який мешканці Винник влучно називають «автобусом-примарою», не курсує жодна маршрутка. Хоча їх і було не більше одної або ж двох, але для пасажирів це був дуже зручний маршрут. Тому журналісти «Винниківського Вісника» поцікавилися у в.о. керівника департаменту транспорту та зв‘язку Львівської міської ради Олега Партики про «долю» цього вкрай потрібного мешканцям Винник маршруту.

«Підприємство, яке обслуговувало згаданий маршрут, відмовилося від нього, – мовить Олег Партика. – Та ніхто не скасовує його. Зважаючи на те, що він украй потрібний винниківчанам, зараз готуємо новий конкурс для перевізників на обслуговування маршруту №36 Львів – Винники. Сподіваюся, що таки знайдемо зацікавлених в обслуговуванні цього маршруту підприємців, які володіють необхідною кількістю автобусів».

Щодо продовження львівських маршрутів № 18 і № 27 до Винник, то, зі слів пана Олега Партики, власники машин, які там працюють, не дали згоди на таку пропозицію. Вони свою категоричну відмову мотивують тим, що після продовження маршруту до Винник робота їхніх транспортних засобів стане збитковою.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини