Роман Макогон: «На території Личаківського району Винники залишаються найменш враженими криміналом»

Роман Макогон: «На території Личаківського району Винники залишаються найменш враженими криміналом»

Про забезпечення правопорядку у Винниках розповідає начальник Личаківського відділу поліції міста Львова, підполковник Роман Макогон. Отож, пане Романе, які підсумки роботи очолюваного вами відділення поліції стосовно криміногенної ситуації у Винниках за минулий рік? Усе пізнається в порівнянні. Можливо мешканцям Винник не дуже сподобаються мої слова, але в порівнянні з іншими територіями Личаківського району  Львова ваше

Про забезпечення правопорядку у Винниках розповідає начальник Личаківського відділу поліції міста Львова, підполковник Роман Макогон.

Отож, пане Романе, які підсумки роботи очолюваного вами відділення поліції стосовно криміногенної ситуації у Винниках за минулий рік?

  • Усе пізнається в порівнянні. Можливо мешканцям Винник не дуже сподобаються мої слова, але в порівнянні з іншими територіями Личаківського району  Львова ваше місто залишається найменш враженим криміналом. Із ста відсотків вчинених кримінальних злочинів у Личаківському районі на Винники припадає 10 відсотків. Я розумію, що потерпілим від дій злочинців від цього не стане краще, але саме такою є статистика.
  • Скільки злочинів на території Винник було зареєстровано в 2018 році?
  • 80 злочинів.
  • Які з них викликали найбільший резонанс?
  • На щастя, важких злочинів у минулому році на території Винник не було скоєно.

Щодо резонансу, то багато було квартирних крадіжок і через це в громаді панує неспокій. Саме квартирні крадіжки зараз найбільше турбують правоохоронців. Але  турбуватися про своє майно повинні також і самі мешканці, бо багато з них проявляють безпечність.

  • А щодо розкриття злочинів, то які з них були найбільш резонанснішими?
  • У минулому році ми розкрили декілька квартирних крадіжок і затримали квартирних злодіїв.
  • Винники вже давно потребують повноцінного відділення поліції. Чи вирішується це питання?
  • Разом із владою Винник ми постійно працюємо над його вирішенням. Як завжди, стримуючим фактором є відсутність коштів. Коли б із бюджету Винник була можливість платити заробітну плату декільком правоохоронцям, то ми б розширили штат. І працівників, яких фінансуватиме ваша міськрада, ми б не залучали до забезпечення правопорядку в інших районах Львова. Вони б постійно перебували лише на території Винник.

До речі, є домовленість щодо нового приміщення для поліції у Винниках на вулиці Кільцевій. Це велике цокольне приміщення в одній із новобудов.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини