Масштабний проект трамвайної колії зі Львова до Винник може стати реальністю

Масштабний проект трамвайної колії зі Львова до Винник може стати реальністю

Учора, 29 січня, відбулося засідання профільної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв‘язку та житлового господарства Львівської міської ради (про це повідомив сайт Галінфо). Комісією було затверджено план спорудження у Львові 10 нових трамвайних ліній. А серед них і будівництво трамвайної колії зі Львова до Винник. Як зазначено в ухвалі комісії, трамваї та тролейбуси мають

Учора, 29 січня, відбулося засідання профільної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв‘язку та житлового господарства Львівської міської ради (про це повідомив сайт Галінфо).

Комісією було затверджено план спорудження у Львові 10 нових трамвайних ліній. А серед них і будівництво трамвайної колії зі Львова до Винник.

Як зазначено в ухвалі комісії, трамваї та тролейбуси мають значно вищі експлуатаційні та економічні показники в порівнянні з іншими видами транспорту.

Також згаданий транспорт (трамваї та тролейбуси) не загазовуватимуть вулиці Львова, що також має величезне значення.

Нагадаємо читачам, що про трамвайну колію зі Львова до Винник ведуться розмови вже багато років.

Під час останньої зустрічі влади Винник із громадою щодо транспортної проблеми міський голова Винник Володимир Квурт повідомив, що плани спорудження згаданої трамвайної колії залишаються актуальними.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини