У Винниках відбувся різдвяний концерт дівочого хору та новостворених ансамблів мистецького проекту «Зґарда»

У бібліотеці для дорослих відбувся різдвяний концерт «Гей, летить колядка», на якому виступили знаний у нашому місті, Україні та за кордоном дівочий хор «Зґарда» та новостворені ансамблі «Зґарда-міні» і «Зґарда-юніор». Розпочали звіт-прощання з колядою виступом наймолодших учасників команди колективу. Дітки дебютували перед великою кількістю глядачів, впевнено заспівавши та ще й збагативши пісні елементами танцю. З

У бібліотеці для дорослих відбувся різдвяний концерт «Гей, летить колядка», на якому виступили знаний у нашому місті, Україні та за кордоном дівочий хор «Зґарда» та новостворені ансамблі «Зґарда-міні» і «Зґарда-юніор».

Розпочали звіт-прощання з колядою виступом наймолодших учасників команди колективу. Дітки дебютували перед великою кількістю глядачів, впевнено заспівавши та ще й збагативши пісні елементами танцю.

З учасниками нових дитячих ансамблів працює керівник Марія Палько. Дітки, серед яких є і хлопчики, виступили в чорно-зелених костюмах, продовжуючи стильну лінію старших колег, які не опускають жодної деталі, додаючи позитиву до свого іміджу.

Окрилений бронзовою нагородою на міжнародному фестивалі колядок у Польщі, дівочий хор «Зґарда» витонченим, талановитим і професійним співом спонукав ще раз відчути атмосферу свята Різдва.

Дівчата під керівництвом Наталії Ключинської представили вдало підібраний репертуар, пісні з якого пройшли випробування конкурсами і фестивалями різних рівні. І не тільки в Україні, а й на сценах інших країн. Дівочий хор виконав авторські та народні колядки. Уперше у Винниках «Зґарда» заспівала й колядки польською мовою.

Усі учасники отримали відзнаки за працьовитість і талант. А також оголосили подяки диригенту-професіоналу Наталії Ключинській, натхненнику та засновнику колективу Марії Палько, акомпаніатору Оксані Палько, солістці Ірині Мельник, завідувачу бібліотеки для дорослих, де відбуваються репетиції, Ірині Андрухів. Батьки подякували квітами за гарну працю керівнику Наталії Ключинській.

Присутнім показали й відеозвіт про подорожі та здобутки колективу, а також свято прикрашала ялинка зі світлинами дівочого хору, які зроблені під час виступів протягом року.

Мистецький проект під назвою «Зґарда», відсвяткувавши у 2018 рік від дня народження, впевнено розвивається, зростаючи у всіх напрямах, збагачуючись новими міні-проектами і цікавим репертуаром.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини