ФК «Рух» упевнено переміг «Ниву»

Сьогодні, 8 лютого, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках ФК «Рух» зіграв тренувальний матч із тернопільською «Нивою». Уже на перших хвилинах матчу винниківські футболісти вийшли вперед, реалізувавши пенальті – 1:0. А на 20-ій хвилині Русин подвоїв рахунок – 2:0. Господарі мали перевагу, але більше голів у цьому поєдинку не було. Отож, впевнена гра й

Сьогодні, 8 лютого, на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках ФК «Рух» зіграв тренувальний матч із тернопільською «Нивою».

Уже на перших хвилинах матчу винниківські футболісти вийшли вперед, реалізувавши пенальті – 1:0.

А на 20-ій хвилині Русин подвоїв рахунок – 2:0.

Господарі мали перевагу, але більше голів у цьому поєдинку не було.

Отож, впевнена гра й перемога «Руху» – 2:0.

Гравцями «Руху» стали півзахисник Максим Каленчук, якому 29 років, і 20-річний Руслан Марушка.

Останнім клубом Каленчука був ФК «Львів».

Захисник Руслан Марушка до переходу у Винники був гравцем ФК «Атлантас» із Литви.

Окрім цих футболістів лави «Руху» поповнили бразилець Леандро, Роман Мисак, Юрій Климчук і Сергій Петров.