На поєдинок «Руху» й «Ниви» поставили велику суму коштів (Відео)

На  поєдинок «Руху» й «Ниви»  поставили велику суму коштів (Відео)

«Винниківський Вісник» уже повідомляв про те, що сьогодні, 8 лютого, винниківський «Рух» здолав у тренувальній грі тернопільську «Ниву» – 2:0. У другому таймі цього матчу гру зупинили через те, що на згаданий поєдинок було зроблено велику ставку. Організатори футбольного тоталізатора прийняли  значну суму коштів на те, що «Нива» пропустить у цьому поєдинку  більше двох голів.

«Винниківський Вісник» уже повідомляв про те, що сьогодні, 8 лютого, винниківський «Рух» здолав у тренувальній грі тернопільську «Ниву» – 2:0.

У другому таймі цього матчу гру зупинили через те, що на згаданий поєдинок було зроблено велику ставку. Організатори футбольного тоталізатора прийняли  значну суму коштів на те, що «Нива» пропустить у цьому поєдинку  більше двох голів.

Дізнавшись про «аномальну» ставку на цей поєдинок, президент ФК «Рух» Григорій Козловський зупинив матч і попросив гравців утримати рахунок, який був на табло. Так «Рух» зробив усе, щоб завадити нечесним ділкам нажитися на спорті й закінчити гру по-чесному.

 

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини