У мешканки Підбірців інтернет-шахраї видурили гроші

У мешканки Підбірців інтернет-шахраї видурили гроші

9 лютого у відділення поліції Личаківського району міста Львова звернулася мешканка села Підбірці із заявою про інтернет-шахрайство. Жінка заявила, що прочитавши оголошення  про продаж дров, вона  в одному з  відділень банку на території Винник  заплатила через банківський термінал 3600 гривень за тверде  паливо (дрова) за вказаним (в оголошенні) номером рахунку. Та, зі слів заявниці, дров

9 лютого у відділення поліції Личаківського району міста Львова звернулася мешканка села Підбірці із заявою про інтернет-шахрайство.

Жінка заявила, що прочитавши оголошення  про продаж дров, вона  в одному з  відділень банку на території Винник  заплатила через банківський термінал 3600 гривень за тверде  паливо (дрова) за вказаним (в оголошенні) номером рахунку. Та, зі слів заявниці, дров вона так і не отримала, а згодом усі контакти із горе-продавцями зникли. І жінка залишилася без грошей та без твердого палива. Зрозумівши, що її ошукали, жінка звернулася в поліцію про інтернет-шахрайство.

«За згаданим фактом уже порушено кримінальну справу за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України, – мовить керівник Личаківського відділу поліції міста Львова, підполковник Роман Макогон. – Закликаю громадян бути дуже обережними у випадках придбання краму з допомогою різних інтернет-крамниць і сайтів, бо й там зустрічаються шахраї».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини