У Народному домі Винник попрощалися з колядою

Завершився цикл зимових свят. За доброю традицією, у Народному домі Винник відбулося свято «Прощання з колядою», яке зібрало поціновувачів українських колядок. Громада міста мала можливість насолодитися величальними піснями в найрізноманітнішій формі виконання. Перед винниківчанами виступили всі колективи Народного дому. Колядували та віншували присутнім, виконуючи автентичні та сучасні колядки, учасники вокального ансамблю «Винниківчани», вокального ансамблю «Стожари»

Завершився цикл зимових свят. За доброю традицією, у Народному домі Винник відбулося свято «Прощання з колядою», яке зібрало поціновувачів українських колядок.

Громада міста мала можливість насолодитися величальними піснями в найрізноманітнішій формі виконання. Перед винниківчанами виступили всі колективи Народного дому.

Колядували та віншували присутнім, виконуючи автентичні та сучасні колядки, учасники вокального ансамблю «Винниківчани», вокального ансамблю «Стожари» та його солістки Христина Леськів, Катруся Підлісна, Марта Ярема, тріо родини Папіж та ін.

Також Народний дім під керівництвом Наталії Вінярської показав вертепне дійство, без якого важко уявити різдвяні свята. Завершили спільним виконанням пісні «Злітає в небо коляда».

Зі щирими вітаннями та побажаннями учасникам і глядачам виступила почесна голова Товариства «Просвіта», почесна громадянка Винник, відома громадська діячка Євгенія Бульба.

«Цикл новорічно-різдвяних свят завершився, – зазначила директор Народного дому Винник Наталія Вінярська. – Ми подарували гарний настрій винниківчанам за допомогою колядок, щедрівок, віншувань, і вони надихатимуть до наступного року. Це важливо, адже українські колядки не тільки допомагають підтримувати та зберігати українські традиції, а й додають духовної сили, натхнення, підтримують у складний для нашої країни час».

Наступний патріотичний захід у Народному домі відбудеться 20 лютого. Мешканців міста запросять на вечір пам’яті Героїв Небесної Сотні «Білі янголи України».

Фото: Народний дім м. Винники

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини