У Винниках збільшилася кількість людей, які вакцинуються від кору

У Винниках збільшилася кількість людей, які вакцинуються від кору

Сьогодні, 11 лютого, у трьох школах Львова тимчасово призупинено навчання через захворюваність на кір. У Винниках ситуація поступово стабілізовується. «За тиждень фіксуємо один-два випадки кору, – розповіла завідувач винниківського поліклінічного відділення Надія Жигало. – Можна констатувати, що захворюваність поволі йде на спад. Після того, як у школах провели батьківські збори з профілактичною метою, збільшилася кількість

Сьогодні, 11 лютого, у трьох школах Львова тимчасово призупинено навчання через захворюваність на кір. У Винниках ситуація поступово стабілізовується.

«За тиждень фіксуємо один-два випадки кору, – розповіла завідувач винниківського поліклінічного відділення Надія Жигало. – Можна констатувати, що захворюваність поволі йде на спад. Після того, як у школах провели батьківські збори з профілактичною метою, збільшилася кількість людей, які вакцинуються. В поліклініці є достатньо бельгійської вакцини. А в п’ятницю ми отримали американську вакцину для дорослих, які перебувають у контакті з хворими й ризикують підхопити недугу. Закликаємо не нехтувати своїм здоров’ям, адже єдиним способом запобігти ускладненням і смерті від кору є це щеплення».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини