Старшокласники Винниківської школи-інтернату два дні працюватимуть делегатами ООН

Сьогодні, 13 лютого, у Винниківській санаторній школі-інтернаті розпочалося моделювання ООН, що триватиме два дні. Його проводять ГО “Інститут Суспільних Ініціатив” та ГО “Платформа Нової Дипломатії” для учнів старших класів. Захід відбувається в рамках написання стратегії розвитку Винниківської санаторної школи-інтернату і спрямований на розвиток неформальної освіти, розвиток партнерства та зв’язків з громадськістю. «Цей проект – один

Сьогодні, 13 лютого, у Винниківській санаторній школі-інтернаті розпочалося моделювання ООН, що триватиме два дні. Його проводять ГО “Інститут Суспільних Ініціатив” та ГО “Платформа Нової Дипломатії” для учнів старших класів.

Захід відбувається в рамках написання стратегії розвитку Винниківської санаторної школи-інтернату і спрямований на розвиток неформальної освіти, розвиток партнерства та зв’язків з громадськістю.

«Цей проект – один із моїх найулюбленіших, – зазначила директор школи-інтернату Лілія Свистович. – Дякуємо партнерам – ГО «Інститут суспільних ініціатив» за проведення моделі ООН у нашій школі. Україна прямує до Євроінтеграції. Щоб стати справжніми партнерами, яких поважають у Європі, приймати важливі рішення, дискутувати і відстоювати свою позицію, ми повинні багато вміти і знати. Цей проект надзвичайний, адже дає можливість молоді попрацювати делегатами різних країн. Можливо, діти зуміють знайти ті рішення, які не можуть знайти дипломати та політики».

Привітали учасників моделі ООН заступник міського голови Винник Богдан Шустер, голова ГО «Інститут суспільних ініціатив» Тарас Рапицький.

Координатор проекту Віталій Сергійчук розповів про симуляційну освітню гру моделювання ООН, навчання, дискусію та обмін досвідом серед молодих людей щодо глобальних процесів, проблем  і шляхів їх вирішення. Він детально та доступно пояснив правила гри, розказав, як відбуваються засідання дипломатів, протокол проведення переговорів – як звертатися і говорити один до одного та багато іншого.

28 старшокласників розпочали працювати в двох комітетах – економічно-соціальній раді та комісії з прав людини. Кожен із них представляв свою країну та її проблеми, вживаючись у роль делегата.

Завтра, 14 лютого, учасники Шкільної моделі ООН продовжать роботу в комітетах, підготують резолюцію, що стане підсумком дебатів. За результатами гри оберуть двох найкращих делегатів у кожній із комісій, а також одного найкращого делегата з усієї Шкільної моделі.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини