Своя справа у Винниках: Художня кондитерська майстерня Мар’яни Стаховської «Le Plaisir»

Своя справа у Винниках: Художня кондитерська майстерня Мар’яни Стаховської  «Le Plaisir»

Мар’яна Стаховська  – винниківчанка, розлучена, мама трьох дітей. Маючи художню освіту, кілька років вивчала кондитерське мистецтво. Жінка наважилася й започаткувала власну справу.  Розпочала в рідному місті, бо Винники надихають. «Найсмачніший магазин» у Винниках Вивчивши бізнесовий ринок у Винниках, Мар’яна Стаховська впевнилася, що її ідея – створити кондитерську майстерню – правильна й економічно доцільна. У жовтні

Мар’яна Стаховська  – винниківчанка, розлучена, мама трьох дітей. Маючи художню освіту, кілька років вивчала кондитерське мистецтво. Жінка наважилася й започаткувала власну справу.  Розпочала в рідному місті, бо Винники надихають.

«Найсмачніший магазин» у Винниках

Вивчивши бізнесовий ринок у Винниках, Мар’яна Стаховська впевнилася, що її ідея – створити кондитерську майстерню – правильна й економічно доцільна.

У жовтні 2018 року кондитерська розпочала роботу в центрі Винник (вулиця Галицька, 30 а). До власниці-художниці долучився професійний кондитер із червоним дипломом Володимир Цимбала. Вони впевнено взялися до роботи.

Непрості організаційні етапи залишилися позаду. І дуже швидко кондитерська впевнено зайняла «солодку нішу», приваблюючи сучасними креативними підходами до роботи, великим асортиментом солодощів, швидкістю виконання замовлень і можливістю втілювати навіть непередбачувані ідеї в  кондитерські вироби.

«Якщо шукаєте не просто солодощі, а вироби з модними «фішками», то ми готові вам їх запропонувати, – каже пані Мар’яна. – Постійно вчимося, самостійно розробляємо рецепти, щоб виконати бажання покупців. А щодо прикрашання – можемо втілити все, що люди нафантазують. До кожного маємо індивідуальний підхід. Щоб домогтися найкращого результату, мусимо бути трішки психологами, адже люди не завжди знають, чого саме хочуть. Наше завдання – розпитати, що люблять, яким кольорам надають перевагу, які продукти, фрукти в пріоритеті. Мета роботи нашої кондитерської – приносити людям задоволення – і смакові, й естетичні».

Асортимент кондитерської – від велетенських весільних тортів до порційних десертів

Дарувати людям радість власними десертами – не так просто. Але новій кондитерській таки вдається змінювати смак повсякденного життя, створюючи нові традиції для десертів, спілкування і натхнення.

Покупці вибагливі, але цінують вишуканість, якість і гарне ставлення до себе.

Процес виробництва кондитерських виробів складається не тільки з приготування тіста, кремів, прикрашання. «Le Plaisir» не упускає такої важливої складової, як пакування. І солодкий виріб відразу стає гарним варіантом для цікавого подарунка, який приємно дарувати близьким чи друзям.

Асортимент, який пропонують у кондитерській, – чималий. Тут виготовляють весільні, дитячі, корпоративні художні торти різних розмірів і ваги, кенді-бари, капкейки, порційні десерти, макарони з різними смаками, мусові торти та тістечка, зефір з різним смаками, медово-імбирні пряники на різну тематику, короваї й чоловічі букети та багато іншого.

«Обов’язковою умовою виготовлення наших виробів є якість і безпечність продуктів, які ми використовуємо. Найбільший торт, який довелося зробити, важив понад двадцять кілограмів. Найнесподіваніше завдання – кенді-бар, де всі десерти мали бути кольору «пудри». Найпоширенішими подарунками можемо вважати запаковані мусові сердечка. А от щодо прикрас, які довелося вигадувати для дитячих тортів, то тут і перерахувати важко. Яких тільки героїв казок і мультфільмів ми створювали! Уявляєте, яка це втіха для малюків, мати на день народження торт, на якому їхні улюблені герої? А для нас щастя – коли задоволені наші клієнти, світяться від радості дитячі оченята».

Невеличка кондитерська – тільки старт

Поєднання власних фірмових рецептів і класичних традицій, сучасних технологій і високих стандартів складають той фундамент, на якому розвивається новий магазинчик.

У наразі невеликій кондитерській мають чітку маркетингову стратегію на майбутнє. Коли є бажання, знання, досвід і ціль, немає нічого неможливого.

Графік роботи художньої кондитерської майстерні  «Le Plaisir»:

з понеділка до суботи – з 9:00 до 19:00, в неділю – з 9:00 до 15:00.

Телефон: 0680499911

Партнерська публікація
visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини