Уперше міжнародна освітянська конференція у Винниках працюватиме й вночі

Сьогодні, 5 березня у Винниківській санаторній школі-інтернаті розпочалася дводенна VIII Міжнародна конференція «Школа догори дригом». Цього року її учасниками є педагоги з Нідерландів, Польщі  та різних куточків України – Миколаївської, Донецької, Черкаської, Волинської, Рівненської, Хмельницької та Львівської областей. Про ідею конференції та її назву розповіла директор Винниківської санаторної школи-інтернату, керівник ГО «Школа мрій» Лілія Свистович:  

Сьогодні, 5 березня у Винниківській санаторній школі-інтернаті розпочалася дводенна VIII Міжнародна конференція «Школа догори дригом».

Цього року її учасниками є педагоги з Нідерландів, Польщі  та різних куточків України – Миколаївської, Донецької, Черкаської, Волинської, Рівненської, Хмельницької та Львівської областей.

Про ідею конференції та її назву розповіла директор Винниківської санаторної школи-інтернату, керівник ГО «Школа мрій» Лілія Свистович:   «Школа догори дригом» – це така школа, в яку із задоволенням біжать учні, вчителі зі щасливими обличчями йдуть додому після насиченого дня, батьки тішаться досягненням своїх дітей, а  результатом має бути те, щоб у майбутньому кожен прагнув жити в Україні».

Привітали учасників конференції бургомістри Кшиштоф Ходубський, Анджей Родзєвіч і староста Адам Олєйник (Польща: Грудзьондз, Радзин-Хелмінський).

Бургомістр  Анджей Родзєвіч представив делегацію у складі двох директорів шкіл і свого заступника, які продемонстрували своє шанобливе ставлення до нашої країни, одягнувши футболки з написами «Україна-Польща».

Розповів про місто Винники й побажав плідної роботи освітянам заступник міського голови Богдан Шустер.

Освітянські виступи розпочала директор корпоративного університету компанії «Елекс», бізнес-тренер Лідія Мудрик, яка допомогла присутнім з’ясувати, як не втратити власний вогонь, або «Де у мене кнопка?»

У роботі конференції протягом двох днів візьмуть участь відомі спікери з різних регіонів України, Польщі, Нідерландів, які поділяться новими ефективними інструментами навчання та виховання.
Цього року освітянський захід ГО «Школа мрій» не тільки має інтригуючу назву, традиційно захоплюючі доповіді, а й новий формат проведення – конференція триватиме й вночі, педагоги зможуть взяти участь у нічних майстер-класах (казка на ніч з Олександрою Плахтиною, музичний фреш (Ольга Левицька), мініатюра на Бродвеї (Мар’яна Зеленська), нічний кінозал та забави).

3 comments
visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

3 Comments

 • Іван
  08.03.2019, 10:30

  Дуже цікава конференція. Це наближує нас до Європи.

  REPLY
 • Тарас
  08.03.2019, 11:36

  Цікава конференція. Люди можуть обмінятись досвідом і почерпнути щось нове для себе.

  REPLY
 • Іван
  09.03.2019, 01:11

  Класний підхід до роботи. Обмін досвідом завжди налаштовує на нові ідеї.Молодці.

  REPLY

Останні новини