Учні молодшої школи взяли участь у флешмобі «Шевченкове слово»

У винниківській бібліотеці для дітей відбувся флешмоб «Шевченкове слово». Захід присвятили вшануванню 205-ої річниці від дня народження Кобзаря. У флешмобі взяли участь учні 3-Г класу СЗШ № 29. Під керівництвом вчителя Соломії Ясниської діти декламували уривки з поезій українського генія, створивши напис «Шевченко» з букв у вигляді узорів вишиванки. Також третьокласникам запропонували інтелектуальну гру з

У винниківській бібліотеці для дітей відбувся флешмоб «Шевченкове слово». Захід присвятили вшануванню 205-ої річниці від дня народження Кобзаря.

У флешмобі взяли участь учні 3-Г класу СЗШ № 29. Під керівництвом вчителя Соломії Ясниської діти декламували уривки з поезій українського генія, створивши напис «Шевченко» з букв у вигляді узорів вишиванки.

Також третьокласникам запропонували інтелектуальну гру з  питаннями про Шевченка та його творчість. Бібліотекар Галина Остапчук сформувала у вікторині й такі завдання, які стосувалися Винник, зокрема про пам’ятник Великому Кобзарю, який є в нашому місті тощо.

«Тарас Шевченко оспівував людські цінності –  любов, вірність, материнську долю, дружбу, відданість рідній землі та народові – те, без чого не можна уявити людського життя, – зазначила завідувач бібліотеки для дітей Олександра Толоченко. –  Навчити дітей читати й розуміти його поезії – це вклад у майбутнє нашої держави».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини