Відбулося відкриття персональної виставки винниківського художника Лева Левківа

Найціннішу картину персональної виставки Лев Левків присвятив мамі Марії Левків – експресивна абстракція «Земля під сонцем». Загалом в експозиції зібрано двадцять робіт, серед яких – портрети, автопортрет, пейзажні, фігуральні картини. Відкриття першої виставки художника, педагога, винниківчанина Лева Левківа відбулося у великому виставковому залі Музею народної архітектури і побуту ім. Климентія Шептицького у Львові. Триватиме вона

Найціннішу картину персональної виставки Лев Левків присвятив мамі Марії Левків – експресивна абстракція «Земля під сонцем». Загалом в експозиції зібрано двадцять робіт, серед яких – портрети, автопортрет, пейзажні, фігуральні картини.

Відкриття першої виставки художника, педагога, винниківчанина Лева Левківа відбулося у великому виставковому залі Музею народної архітектури і побуту ім. Климентія Шептицького у Львові. Триватиме вона до 7 квітня.

Благословив мистецький захід отець Василь Петрик. Привітали художника професор, доктор мистецтвознавства Орест Голубець, представник адміністрації музею Тамара Дуда.

На відкриття виставки зібралися львівські художники, одногрупники, учні та колеги, люди, які цікавляться живописом.

«До творчості митець прийшов не випадково, – розповіла куратор виставки Софія Огоновська. – Він виріс в сім’ї всесвітньо відомого художника-кераміста та графіка, заслуженого діяча мистецтв України Тараса Левківа. Батько став його першим вчителем, критиком і прикладом для наслідування. Велику роль у становленні Лева Левківа як художника і педагога зіграв його хресний батько – відомий український художник і кераміст Тарас Драган. Лев Левків навчався у Львівському училищі прикладного мистецтва ім. Ів. Труша та Львівській національній академії мистецтв. Протягом 20-ти років працює у Львівській державній школі мистецтв №9 у Винниках. Він виховує в молоді добрий смак, вчить своїх учнів розуміти і цінити прекрасне».

За роки вчительської практики Лев Левків прищепив любов до мистецтва сотням дітей. Щороку його випускники стають студентами львівських художніх ВНЗ.

«Не думав про те, щоб виставляти свої роботи, – каже Лев Левків. – Це для мене не було пріоритетом. Але працюю багато. Деякі з моїх робіт намальовані на картонних папках, які залишилися після дітей, коли вони використали всі аркуші для малювання. Моя виставка – ініціатива учнів, які переконували мене, що роботи потрібно показувати людям. Процес пішов. Готуюся до більших виставкових залів».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини