Борець із Винник став срібним призером Чемпіонату Європи

Приємна звістка надійшла із сербського міста Новий Сад, де відбувся Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед спортсменів віком від 20 до 23 років. У ваговій категорії до 125 кг винниківчанин Юрій Ідзінський здобув срібну медаль. У фіналі наш земляк трішки поступився представнику з Білорусі. Варто зазначити, що Юрій Ідзінський був наймолодшим учасником цих змагань, адже

Приємна звістка надійшла із сербського міста Новий Сад, де відбувся Чемпіонат Європи з вільної боротьби серед спортсменів віком від 20 до 23 років.

У ваговій категорії до 125 кг винниківчанин Юрій Ідзінський здобув срібну медаль.

У фіналі наш земляк трішки поступився представнику з Білорусі.

Варто зазначити, що Юрій Ідзінський був наймолодшим учасником цих змагань, адже йому лише 19 років.

Здобувши срібну нагороду, наш земляк виконав норму майстра спорту міжнародного класу.

Юрій Ідзінський є вихованцем тренерів, майстрів спорту Романа Проціва та Віктора Глібенка.

У загальнокомандному заліку збірна України посіла третє місце.