Стан двох дітей із Винник, які перебували в реанімації через ускладнення кору, покращився

Стан двох дітей із Винник, які перебували в реанімації через ускладнення кору, покращився

Із початку березня двоє діток із Винник потрапили в реанімацію через ускладнення кору. Це восьмирічний учень СЗШ № 29 Назарчик і Іринка з чишківського дитсадка, якій 4,5 роки. «Діти перебувають у Львівській обласній інфекційній лікарні, але загрози їхньому життю вже немає, – повідомила завідувач винниківського поліклінічного відділення Надія Жигало у вівторок, 12 березня. – Їхній

Із початку березня двоє діток із Винник потрапили в реанімацію через ускладнення кору. Це восьмирічний учень СЗШ № 29 Назарчик і Іринка з чишківського дитсадка, якій 4,5 роки.

«Діти перебувають у Львівській обласній інфекційній лікарні, але загрози їхньому життю вже немає, – повідомила завідувач винниківського поліклінічного відділення Надія Жигало у вівторок, 12 березня. – Їхній стан покращився. Хлопчик і дівчинка вже не в  реанімації, їх продовжують лікувати в лікарні».

Батьки дітей вчасно звернулися за медичною допомогою, малюки від початку захворювання лікувалися під наглядом лікарів.

За інформацією Надії Жигало, два випадки кору з ускладненнями, коли лікарі боролися за життя дітей, переконали тільки небагатьох винниківчан зробити профілактичне щеплення. Щодня для того, щоб провакцинуватися, звертаються усього одна-чотири особи.

«Випадки кору, хоча й поодинокі, продовжуємо реєструвати, – каже Надія Жигало. – Просимо винниківчан уважно ставитися до свого здоров’я та здоров’я своїх дітей. На жаль, навіть після численних профілактичних бесід у поліклініці та школах кількість людей, які вирішили зробити щеплення від кору, суттєво не збільшилася. Кір – не сезонна хвороба. Спалахи можливі в будь-яку пору року. Тому з вакцинацією зволікати не варто», – зазначила Надія Жигало.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини