Весняні «жнива»: недопалки біля винниківської дитячої бібліотеки

Весняні «жнива»: недопалки біля винниківської дитячої бібліотеки

Зійшов сніг, і стало помітно сміття, що «вилізно» замість весняних квітів. На маленькому клаптику перед дитячою бібліотекою, на якому міська влада створила привабливу для малюків територію, винниківчани накидали недопалки, не зважаючи на будь-які моральні норми. «В Україні регулярно обговорюють тему посилення відповідальності за викидання сміття на вулицях, – каже бібліотекар Галина Остапчук. – Багатьох дратує

Зійшов сніг, і стало помітно сміття, що «вилізно» замість весняних квітів. На маленькому клаптику перед дитячою бібліотекою, на якому міська влада створила привабливу для малюків територію, винниківчани накидали недопалки, не зважаючи на будь-які моральні норми.

«В Україні регулярно обговорюють тему посилення відповідальності за викидання сміття на вулицях, – каже бібліотекар Галина Остапчук. – Багатьох дратує те, що навіть прекрасно знаючи про штрафи, люди все ж продовжують смітити. Але тут питання не в штрафах. Як не соромно людям, які викидають недопалки на дитячу територію, смітять у рідному місті! Це ж неприпустимо!»

Вулиці та міський простір – не чужа територія, а місце, де ми з вами знаходимося – ходимо, гуляємо, їздимо. Це відповідальність кожного – тримати вулиці в чистоті.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини