Юні каратисти з Винник стали переможцями турніру «Union Games»

У Львов відбувся Клубний турнір «Union Games». У цих змаганнях взяли участь майже 500 спортсменів. Винники представляла секція карате «ЮНІОН», що діє в СЗШ № 29. Перемогли у своїх вагових категоріях винниківчани Тарон Мгламян, Богдан Марисенко, Марко Гриник, Арсен Бурбан і Ростислав Бобко. «Срібло» вибороли Анна Вдович, Арсен Вендиш, Богдан Мойсеєнко, Арсен Глиняний, Андрій Дудко,

У Львов відбувся Клубний турнір «Union Games». У цих змаганнях взяли участь майже 500 спортсменів.

Винники представляла секція карате «ЮНІОН», що діє в СЗШ № 29.

Перемогли у своїх вагових категоріях винниківчани Тарон Мгламян, Богдан Марисенко, Марко Гриник, Арсен Бурбан і Ростислав Бобко.

«Срібло» вибороли Анна Вдович, Арсен Вендиш, Богдан Мойсеєнко, Арсен Глиняний, Андрій Дудко, Захар Пожар, Олександр Матвійчук.

Медалі за третє місце отримали Маркіян Мирко, Олександр Востріков, Захар Шира, Олег Шира, Маркіян Мисько,  Сергій Музичук, Максим Бойко, Микола Терлецький, Богдан Мельник.

«У секції карате займається 45 дітей із СЗШ № 29 і СЗШ № 47, – розповів тренер Тарас Герчук. – Результатами турніру задоволені. Для багатьох моїх вихованців це були перші змагання в їхній спортивній кар’єрі».