«Рух» здобув упевнену перемогу

Сьогодні, 14 березня, винниківський «Рух» провів черговий тренувальний поєдинок (нагадаємо читачам, що винниківські футболісти зараз перебувають на зборі в Туреччині). Про це інформує сайт ФК “Рух”. Суперниками наших гравців стали футболісти датського клубу «Ваттан Спор». У цьому матчі рухівці буквально розтрощили команду з Данії, забивши у її ворота аж чотири голи! Натомість, суперники не змогли

Сьогодні, 14 березня, винниківський «Рух» провів черговий тренувальний поєдинок (нагадаємо читачам, що винниківські футболісти зараз перебувають на зборі в Туреччині).

Про це інформує сайт ФК “Рух”.

Суперниками наших гравців стали футболісти датського клубу «Ваттан Спор».

У цьому матчі рухівці буквально розтрощили команду з Данії, забивши у її ворота аж чотири голи!

Натомість, суперники не змогли жодного разу поцілити в наші ворота. Отож, переконлива перемога «Руху» – 4:0.

Рахунок відкрив Буй на 22-і хвилині, далі відзначився Петров (28-а хвилина). На 32-ій хвилині ще один м‘яч провів Габріель.

І на 80-ій хвилині суперники пропустили гол від гравця, який перебуває на перегляді.

Склад «Руху»: Ільющенков, Лобай, Марушка, Сідней, Вербний (Григорій Баранець), Борис Баранець, Копина (Чепелюк), Габріель, Буй, Петров, а також два гравці на перегляді.

Сьогодні винниківські футболісти зіграють ще один тренувальний поєдинок, а завтра завершать свій збір.