У Винниках привітали працівників комунального господарства

Сьогодні, 15 березня, у Винниках сердечно  вітали працівників комунальних підприємств міста. Як відомо, у третю неділю березня в Україні щорічно відзначають День працівників комунального господарства та побутового обслуговування населення. З цієї нагоди керівників і трудові колективи місцевих комунальних підприємств привітали міський голова Винник Володимир Квурт, заступник міського голови Богдан Шустер, керівник відділу ВМР Зоряна Корчовська.

Сьогодні, 15 березня, у Винниках сердечно  вітали працівників комунальних підприємств міста.

Як відомо, у третю неділю березня в Україні щорічно відзначають День працівників комунального господарства та побутового обслуговування населення.

З цієї нагоди керівників і трудові колективи місцевих комунальних підприємств привітали міський голова Винник Володимир Квурт, заступник міського голови Богдан Шустер, керівник відділу ВМР Зоряна Корчовська.

Посадовці цього дня завітали до комунальників із грамотами для найкращих робітників та солодкими подарунками для всіх працівників комунальних підприємств.

«Шановні працівники, саме Вашими зусиллями наше місто стає щораз кращим і охайнішим, у ньому затишніше стає жити всім винниківчанам, – наголосив у своїй промові міський голова Винник Володимир Квурт.- Вашими працьовитими руками у домівки винниківчан подають газ, воду, тепло й електроенергію. Ваша праця завжди непомітна для людського ока, але саме завдячуючи Вашій невтомній щоденній    праці в будинках усіх винниківчан завжди тепло, світло й затишно. На жаль, ви дуже рідко чуєте слова подяки від наших мешканців. Більшість людей залишаються байдужими, коли Ви у заметіль чи під час дощу, у спеку чи в холод чесно виконуєте свою роботу. А є люди, які навіть  не цінують Вашої праці, Ваших зусиль, бо викидають сміття й побутовий непотріб посеред наших вулиць, парків, скверів. Тому я щиро вітаю Вас усіх із  професійним святом, дякую Вам за Вашу щоденну й самовіддану працю. Також щиро бажаю Вам міцного здоров‘я, безмежного щастя, добробуту, родинного затишку й тепла».

Нагадаємо, що у Винниках є три комунальні підприємства: КП «Добробут» (керівник Павло Венгринович), МКП «Винниківське» (керівник Олег Горін) та КП РС «Меморіал» (керівник Геннадій Гримчак).

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини