«Жупан» розійшовся миром із командою з Підберізців

Сьогодні, 16 березня, винниківський ФК «Жупан» розпочав боротьбу в турнірі «Кубок Весни» поєдинком із командою із села Підберізці (гра відбулася на полі суперника). Футболістам було дуже важко грати на нерівному й мокрому полі. Першими святкували взяття воріт господарі. Під час однієї з атак голкіпер ФК «Жупан» необачно покинув свої ворота й Марко Яцейко відкрив рахунок.

Сьогодні, 16 березня, винниківський ФК «Жупан» розпочав боротьбу в турнірі «Кубок Весни» поєдинком із командою із села Підберізці (гра відбулася на полі суперника).

Футболістам було дуже важко грати на нерівному й мокрому полі.

Першими святкували взяття воріт господарі. Під час однієї з атак голкіпер ФК «Жупан» необачно покинув свої ворота й Марко Яцейко відкрив рахунок.

У першому таймі винниківські футболісти не мали нагод вирівняти становище.

І лише в другому таймі гості продемонстрували агресивну гру біля воріт господарів. Активними випадами гравці «Жупану» змусили захисників суперника помилятися. І перший небезпечний епізод трапився після потужного «пострілу» Куція під поперечку воріт. У цьому епізоді лише відчайдушний кидок голкіпера господарів врятував команду з Підберізців.

Та винниківчани продовжили «облогу» воріт суперника. І після помилки захисника господарів, який не зміг відбити м‘яч, Новак вийшов віч-на-віч із їхнім голкіпером і пробив у ближній кут воріт – 1:1.

Не збавляючи темпу, винниківські футболісти й далі атакували ворота господарів.

Під час однієї з атак із близької відстані знову потужно пробив Куцій. Воротар суперників відбив цей удар, але першим м‘яч підхопив Новак і сильним «пострілом» вивів винниківчан уперед – 2:1. Після цього ворота господарів мав нагоду вразити Ільків, але він пробив у руки воротареві.

А за дві хвилині до завершення матчу господарі зуміли відігратися. Їхній нападник із розвороту потужно пробив, влучивши у кут воріт ФК «Жупан».

Винниківські футболісти кинулися знову атакувати, щоб вирвати перемогу. І мали для цього декілька добрих нагод, але не скористалися ними. Тому поєдинок так і завершився нічиєю – 2:2.

Зважаючи на важке поле й початок сезону, можна вважати, що футболісти ФК «Жупан» зіграли цей поєдинок дуже добре.

Склад ФК «Жупан» (разом із гравцями, які виходили на заміну): Хамуляк, Голіян, Леган, Вергун, Куцій, Новак, Шкраба, Романишин, Павлентій, Ільків, Красневич, Стефанишин, Гутник, Труш, Яковчук.

Гравців ФК «Жупан» приїхав підтримати й заступник міського голови Винник Богдан Шустер.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини