У Винниках відбулася загальноміська толока

Сьогодні, 23 березня, у Винниках відбулася загальноміська толока. Працівники Винниківської міської ради, комунальних підприємств, закладів культури та освіти, учасники АТО, мешканці Винник прибирали територію міста. Дуже багато побутового сміття було в парку у центрі Винник. Здивувало й обурило те, що деякі недобросовісні люди влаштували стихійне сміттєзвалище біля стін храму, який зараз споруджують на вулиці Кільцевій.

Сьогодні, 23 березня, у Винниках відбулася загальноміська толока.

Працівники Винниківської міської ради, комунальних підприємств, закладів культури та освіти, учасники АТО, мешканці Винник прибирали територію міста.

Дуже багато побутового сміття було в парку у центрі Винник. Здивувало й обурило те, що деякі недобросовісні люди влаштували стихійне сміттєзвалище біля стін храму, який зараз споруджують на вулиці Кільцевій. А навколо самого приміщення було накидано безліч пустих пляшок з-під алкоголю. І це біля стін храму (там триває будівництво, але це святе місце).

Сьогодні відбувся лише перший етап прибирання Винник до Великодня. Другий етап відбудеться 13 квітня.

Винниківська міська рада просить усіх мешканців підтримувати свої садиби й прибудинкові території у належному санітарному стані.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Володимир ГАВРИЛІВ

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини