ФК «Жупан» поступився команді з Великого Дорошіва

Учора, 23 березня, винниківський «Жупан» зіграв другий поєдинок Кубка весни. Цей матч відбувся на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках. Суперниками винниківських футболістів стали гравці команди з Великого Дорошіва (Жовківський район). Футболісти ФК «Жупан» дуже впевнено розпочали поєдинок, мали велику перевагу. На 9-ій хвилині капітан ФК «Жупан» Вергун зробив точну передачу на Новака, який і

Учора, 23 березня, винниківський «Жупан» зіграв другий поєдинок Кубка весни.

Цей матч відбувся на стадіоні імені Богдана Маркевича у Винниках.

Суперниками винниківських футболістів стали гравці команди з Великого Дорошіва (Жовківський район).

Футболісти ФК «Жупан» дуже впевнено розпочали поєдинок, мали велику перевагу.

На 9-ій хвилині капітан ФК «Жупан» Вергун зробив точну передачу на Новака, який і відкрив рахунок у цьому матчі.

Після цього винниківчани мали  ще декілька нагод збільшити рахунок, але не використали їх.

А на 18-ій хвилині гості виконали кутовий удар і їхній нападник пробив головою – 1:1.

Після цього гравці з Великого Дорошіва вже міцно заволоділи ініціативою.

На 37-ій хвилині у ворота ФК «Жупан» було призначено пенальті, яке гості реалізували.

На перерву команди пішли за рахунку 2:1 на користь гостей.

У другому таймі всі зусилля гравців ФК «Жупан» зрівняти рахунок результату не дали. А гості під час однієї з атак вразили ворота винниківської команди ще раз.

Отож, ФК «Жупан» зазнав прикрої поразки – 1:3.