Учениця Винниківської школи-інтернату привезла Гран-прі з міжнародного співочого конкурсу

Учениця Винниківської школи-інтернату привезла Гран-прі з міжнародного співочого конкурсу

У польському місті Красностав (Люблінське воєводство) відбувся міжнародний конкурс народної пісні. За інформацією педагога Винниківської школи-інтернату Галини Йосифів, у конкурсі взяли участь троє їхніх учнів. Діти настільки талановиті, що впевнено виступили й не залишили сумнівів щодо вокальних здібностей. На конкурсі звучали англійська, польська та інші мови, але пісня українською вразила журі найбільше. Найвищу нагороду міжнародного

У польському місті Красностав (Люблінське воєводство) відбувся міжнародний конкурс народної пісні.

За інформацією педагога Винниківської школи-інтернату Галини Йосифів, у конкурсі взяли участь троє їхніх учнів. Діти настільки талановиті, що впевнено виступили й не залишили сумнівів щодо вокальних здібностей.

На конкурсі звучали англійська, польська та інші мови, але пісня українською вразила журі найбільше. Найвищу нагороду міжнародного конкурсу – Гран-прі – вручили учениці 8-го класу школи-інтернату Винник Софії Батрух.

Другим місцем нагородили  голосисту шестикласницю Тамару Літовченко, яка неперевершено виконала пісню «Молода Україна». Особливу відзнаку отримав одинадцятикласник Василь Савчак за пісню «Ти моя».

«Я не думала, що переможу, – розповіла Софія Батрух. – Їхала взяти участь і представити Україну в Польщі. Я співаю в багатьох колективах – дівочому хорі «Згарда», Музичному театрі «Крещендо», ансамблі «Вишиванка» Школи мистецтв, відвідую вокальний гурток у школі. На конкурсі виконала пісню «Тече вода», яку мені допомогла підібрати викладач Школи мистецтв Оксана Савка, а готувала її з керівником гуртка Михайлом Жорняком. Думаю, результат такий високий, бо співала емоційну та колоритну пісню, яка мені подобається  й дозволяє показати вокальні здібності, від щирого серця».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини