Ансамбль «Карамель» підкорив танцювальну арену міжнародного фестивалю «Stanislaviv dance festival – 2019» (Відео)

Ансамбль «Карамель» підкорив танцювальну арену міжнародного фестивалю «Stanislaviv dance festival – 2019» (Відео)

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники отримав нагороди за три перші та три треті місця на VIІ Міжнародному конкурсі-фестивалі хореографічного мистецтва «Stanislaviv dance festival – 2019», що відбувся в Івано-Франківську. Чотири групи колективу (загалом 80 «карамельок») стали кращими серед танцівників, які приїхали на Прикарпаття, щоб продемонструвати свої таланти в

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Карамель» Будинку дитячої та юнацької творчості м. Винники отримав нагороди за три перші та три треті місця на VIІ Міжнародному конкурсі-фестивалі хореографічного мистецтва «Stanislaviv dance festival – 2019», що відбувся в Івано-Франківську.

Чотири групи колективу (загалом 80 «карамельок») стали кращими серед танцівників, які приїхали на Прикарпаття, щоб продемонструвати свої таланти в змаганнях, що провели з метою пропаганди та популяризації усіх видів і жанрів хореографії серед молоді.

У фестивалі взяли участь 80 колективів із України, Словаччини та Польщі, які представили майже сімсот хореографічних композицій.

Учасників оцінювало професійне журі, яке вже кілька років поспіль очолює відомий український хореограф Влад Яма.

Танцювальний марафон винниківському колективу три перші місця (соло Роксолани Наквацької «Еволюція передчуттів», композиція «Журавлі», композиція «Коли ніколи») і три треті місця (композиції «Випадкова колотнеча», «Стихія», «Підтримка»).

Діти плідно працювали, щоб отримати такі вагомі результати, виконуючи постановки керівника колективу  Христини Мелимук і педагогів-хореографів Анастасії Селезньової, Анастасії Байдіної, Роксолани Наквацької.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини