Програма «Доступні ліки» переходить на електронні рецепти

Програма «Доступні ліки» переходить на електронні рецепти

Із першого квітня пацієнти мають отримувати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронхіальної астми за урядовою програмою «Доступні ліки» за електронним рецептом. «Учора ми виписали сім електронних рецептів, – розповіла завідувач поліклінічного відділення Винник Надія Жигало. – Але наразі питання ще не вирішене остаточно – були проблеми з отриманням есемес, не готові технічно

Із першого квітня пацієнти мають отримувати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронхіальної астми за урядовою програмою «Доступні ліки» за електронним рецептом.

«Учора ми виписали сім електронних рецептів, – розповіла завідувач поліклінічного відділення Винник Надія Жигало. – Але наразі питання ще не вирішене остаточно – були проблеми з отриманням есемес, не готові технічно аптеки, але проблеми усувають, і до понеділка електронний рецепт мав би бути доступний. Це дозволить пацієнтам отримувати ліки за рецептом у будь-якій аптеці в Україні, яка має договір з Національної служби здоров’я України, без прив’язки до місцевості, де цей рецепт був виданий».

Отримати електронний рецепт можна в сімейного лікаря, терапевта або педіатра, з яким у пацієнта підписана декларація. Якщо ви ще не обрали свого лікаря, декларацію можна підписати під час найближчого візиту до лікаря і одразу ж отримати електронний рецепт за програмою «Доступні ліки».

«Закликаємо мешканців Винник, які ще не підписали декларацію на обслуговування, не зволікати й обрати лікаря. Якщо цього не зробити, то без декларації скористатися програмою «Доступні ліки» та ін. безкоштовними послугами буде неможливо», – зазначила Надія Жигало.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини