Передали продукти в АТО: у Винниках відбулася акція «Союз українок з материнською любов’ю до добровольців»

Передали продукти в АТО: у Винниках відбулася акція «Союз українок з материнською любов’ю до добровольців»

Винниківський осередок ГО «Союз українок», просвітяни, парафіяни храму Різдва Івана Хрестителя кілька днів ліпили вареники, смажили котлети,  налисники, а також зібрали м’ясні вироби та солодощі. Продуктовий дарунок сьогодні, третього квітня, сформували в Народному домі Винник, який учасник акції-волонтер отець Орест Чекан передав на передову. Про це повідомила директор Народного дому Наталія Вінярська. «Акцію «Союз українок

Винниківський осередок ГО «Союз українок», просвітяни, парафіяни храму Різдва Івана Хрестителя кілька днів ліпили вареники, смажили котлети,  налисники, а також зібрали м’ясні вироби та солодощі.

Продуктовий дарунок сьогодні, третього квітня, сформували в Народному домі Винник, який учасник акції-волонтер отець Орест Чекан передав на передову.

Про це повідомила директор Народного дому Наталія Вінярська.

«Акцію «Союз українок з материнською любов’ю до добровольців» ми ініціювали та провели у Винниках вперше, – розповіла голова винниківського осередку ГО «Союз українок» Стефанія Гілета. – Ми показали приклад того, що про хлопців, які зараз в АТО, потрібно дбати не тільки  тоді, коли свята, а пам’ятати про них щодня, молитися, щоб захистили нашу Україну й повернули додому живі та здорові».

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE
Лариса КУБСЬКА

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини