У суботу винниківчан запрошують на загальноміську толоку

У суботу винниківчан запрошують на загальноміську  толоку

У суботу, 13 квітня, мешканців нашого міста запрошують на загальноміську толоку, яку організовує Винниківська міська рада. Нагадаємо, що це вже другий етап загальноміської толоки (перший відбувся 23 березня). Завтра працівники Винниківської міської ради, комунальних підприємств міста прибиратимуть Хресну дорогу, Стежину Шептицького, а також прилеглі до них лісові масиви на горах Жупан і Шипшина. Просимо всіх

У суботу, 13 квітня, мешканців нашого міста запрошують на загальноміську толоку, яку організовує Винниківська міська рада.

Нагадаємо, що це вже другий етап загальноміської толоки (перший відбувся 23 березня).

Завтра працівники Винниківської міської ради, комунальних підприємств міста прибиратимуть Хресну дорогу, Стежину Шептицького, а також прилеглі до них лісові масиви на горах Жупан і Шипшина. Просимо всіх людей, які вболівають за екологію й чистоту природи та рідного міста, долучитися до толоки.

Винниківська міська рада просить також усіх винниківчан долучитися до прибирання вулиць, парків, скверів нашого міста після зимового періоду.

Нагадуємо й  про обов‘язок усіх мешканців міста утримувати свої садиби й присадибні території у належному санітарному стані. Це ж стосується всіх  керівників підприємств, організацій, дошкільних і навчальних закладів Винник (вони також зобов‘язні утримувати території своїх закладів у належному санітарному стані).

Пам‘ятаймо, що незабаром Великдень, тому зробимо наше місто чистим і охайним.

visnyk
ADMINISTRATOR
PROFILE

Дивіться також

Залишити коментар

Ваш email не буде опубліковано. Обов'язкові поля позначено *

Cancel reply

Останні новини